SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUBİTAK Proje Ekibi ve Unesco Kulübü Öğretmen ve Öğrencileri Kaymakamımız Dr. Ahmet Naci HELVACI' yı Ziyaret Etti

TUBİTAK Proje Ekibi ve Unesco Kulübü Öğretmen ve Öğrencileri Kaymakamımız Dr. Ahmet Naci HELVACI' yı Ziyaret Etti

İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Ahmet Naci HELVACI; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin TURHAN'ı ve İstanbul Asya Bölgesi Elemeleri 52.TUBİTAK Lise Öğrencileri Proje Yarışmasında Dereceye giren ve Sergiye Davet edilen öğretmenlerimizi ,Sakarya da UNESCO kulübü kurma başvurusu kabul edilen ilk ve tek lise olan Atatürk Anadolu Lisesinin Okul Müdürü Yusuf Yurdasucu, Öğretmenlerimiz Hilal Kaya- Duygu Bal ve projedeki öğrencileri makamında ağırladı. 

Şehit İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Barış ÖRGEN; Tarih ve Sosyoloji Alanında 2 Birincilik , 1 İkincilik

Atatürk Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Ayşe GÖKALP; Hayalimdeki Şehir Projesi ile 3.lük ile dereceye girerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar. 

Şehit Hasan Keleş And.Lisesi Bilişim Teknolojikeri Öğretmeni Mehmet Çifçi Yazılım Alanında, Karasu Anadolu İmamhatip Lisesi Müdürü Ergün DEMİR Psikoloji Alanında Bölge Sergisine davet edildi. Projeler hakkında bilgi  alan ve her zaman çalışmalarımıza destek veren Sayın Kaykamamız Dr.Ahmet Naci HELVACI 'ya teşekkürlerimizi arz ederiz.

04-04-202104-04-2021

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.