SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu
![Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu](/www/images/mansetresim.png)
Okullarımızda görev yapan idareci,öğretmen ve diğer kadrolu personellerden Temel iş sağlığı ve güvenliği kursuna katılmayan/ katılamayanların listesinin aşağıda bulunan forma işlenerek (format bozulmadan excel ortamında) karasu54_personel@meb.gov.tr adresine 30/09/2016 tarihi mesai saati bitimine kadar gönderilmesini rica ederim.
Ahmedlatif ŞAHİN
Şube Müdürü