SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Bahar Şenlikleri, Ödül Töreni İle Sona Erdi

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Bahar Şenlikleri, Ödül Töreni İle Sona Erdi

 

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi, bahar şenlikleri kapsamında futbol, voleybol ve basketbol branşlarında düzenlenen turnuvaların ödül törenini konferans salonunda öğrencilerimin ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Konferans salonundaki programa saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Ardından müzik eşliğinde turnuva fotoğraflarının yer aldığı bir slayt gösterisi sunuldu. Keyifli görüntülerin ardından Okul müdürü  İsmail Hakkı GÜVEN, öğrencilere hitaben bir konuşma gerçekleştirdi ve akabinde madalya törenine geçildi.

Futbol, basketbol ve voleybolda elde edilen dereceler;

Futbol branşında 3.lüğü 11-A sınıfı, 2.liği 11-B sınıfı, şampiyonluğu ise 12-D sınıfı elde etmiştir. Ayrıca en iyi kaleci ödülü, Rauf Baki ve Tarık Uçar'a; gol kralı ödülü Ceyhun Hancı ve Kerem Kartal'a; asist krallığı Anıl Yendekoğlu'na; en iyi gol ödülü ise Ali Emirhan Kalkan'a verilmiştir.

Voleybolda 3.lüğü 12-B sınıfı; 2.liği 11-A sınıfı; şampiyonluğu ise 9-E sınıfı kazanmıştır.

Basketbolda ise 3.lüğü 10-D sınıfı; 2.liği 12-C sınıfı; şampiyonluğu 11-B sınıfı elde etmiştir.

Düzenlenen madalya töreninde öğrencilere madalyaları okulun öğretmenleri tarafından verildi. Madalya töreninin ardından turnuvada emeği geçen öğretmenler Mustafa GÜNGÖR, Banu TOKTAMIŞ, Orhan POLAT ve Adem ARSLAN okul müdürü tarafından plaket ile ödüllendirildi. Plaket takdiminin ardından ödül töreni sona erdi.

10-05-201910-05-201910-05-201910-05-2019

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.