SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje İrtibat Kişileri Bilgi Girişi - ÇOK ÖNEMLİ

Proje İrtibat Kişileri Bilgi Girişi - ÇOK ÖNEMLİ

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında başladığımız Proje İrtibat Kişileri Ağı geçtiğimiz yıl süresince etkili olmuş, öğretmenlerimizin olumlu geri bildirimleri bizlere ulaşmıştır.

Proje hazırlama kültürünün yaygınlaşmasını amaçladığımız bu  ağ ile öğretmenlerimizin projelerde yürütücülük deneyimi kazanmalarını da hedefliyoruz. Bu ağ sayesinde, özellikle ilimizde her türlü proje başvuru ve proje çalışmasının (Bilimsel, AB, Sosyal, Yerel vb.) niteliği ve sayısı artacaktır. Zaman kaybı olmadan aracısız bir şekilde ilgili arkadaşlarımıza direkt ulaşma imkanı elde edilecektir.

 

Okul/Kurumlarımızda görevli, tercihen projeler, yarışmalarla ilgilenen, motivasyonu yüksek, istekli, proje hazırlama seminerine katılmış, e-posta takibini düzenli olarak yapan, proje hazırlama konusunda istekli öğretmenlerimizdenEN AZ 1 öğretmenimizin bilgilerinin aşağıdaki bağlantıdan 30 EKİM 2015 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir.

Ayrıca daha önce irtibat kişisi olup da devam etmek istemeyen öğretmenlerimiz ile okul/kurumdan ayrılan öğretmenlerimiz bilgilerini de iptal talebi işleminden gerçekleştirebilirler.

 

 

Form için tıklayınız >>>

 

Yukarıda belirtilen sisteme veri girişi yapıldıktan sonra aşağıda hazırlanan çizelge doldurularak 28/10/2015 tarihine kadar karasuarge@gmail.com adresine e-posta olarak gönderilecektir.

Çizelge için tıklayın.

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.