SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okullar Sahnede" Ortaokul Tiyatro Festivalinde İlçemiz "Sezi Eratik Ortaokulu Başlık Parası Tiyatro Oyunu" ile En İyi Oyun Ödülünü AldıValiliğimiz himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen #SanatSakarya projesi kapsamında Adapazarı Belediyesi'nin destek ve katkılarıyla Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Okullar Sahnede" Ortaokul Tiyatro Festivalinde En İyi Oyun Ödülünü "Sezi Eratik Ortaokulu" Sezgili Sezi Grubu "Başlık Parası" oyunu ile Sakarya Birincisi oldu. Okulumuzu, öğrencilerimizi ve Danışman öğretmenimiz Burcu Aksu'yu tebrik ederiz.

 

Ödül törenine Adapazarı Belediye Başkanı Sayın Mutlu Işıksu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, protokol üyeleri, öğrenci, öğretmen ve velilerimiz katıldı.

Festival Seçici Kurulu tarafından belirlenen ödüller, protokol tarafından öğrencilerimize ve öğretmenlerimize takdim edildi.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, #SanatSakarya projesiyle Sakarya genelinde tüm okul ve kurumların sanat etkinliklerine önemli ölçüde katkı sağladığını belirterek öğrencilerimizin en az bir sanat dalıyla buluşturulması sürecinde öğretmenlerimizin rehberliğinin önemine değindi. Müdürümüz Savaşçı, eğitim-öğretim faaliyetlerine desteklerinden dolayı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya teşekkürlerini sundu. Dereceye giren ve yarışmada bulunan tüm okul ve öğrencileri tebrik etti.

 **En İyi Oyun

Karasu  Sezi Eratik Ortaokulu Başlık Parası 

Üstün Performans Gösteren Kız Öğrenciler

İlayda Turgut - Sezi Eratik Ortaokulu.

19-07-202219-07-202219-07-202219-07-202219-07-202219-07-202219-07-2022

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.