SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ FUTSAL'DA ŞAMPİYON

ÖĞRETMENLERİMİZ FUTSAL'DA ŞAMPİYON

ÖĞRETMENLERİMİZ FUTSAL'DA ŞAMPİYON

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüzce öğretmenlerimiz arasındaki iletişimi artırmak, birlik ve dayanışma duygularını geliştirmek, sporun önemini vurgulamak ve geniş kitlelere yayılmasında öğretmenlerimizin rehberliğinden yararlanmak amacıyla salon futbolu (futsal),3X3 basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında Türkiye Öğretmenler Kupası turnuvası düzenlendi.

Genel Müdürlüğümüzün talimatı, uluslararası oyun kuralları ve spor federasyonlarının ilgili mevzuatı ve iş birliği çerçevesinde "Türkiye Öğretmenler Kupası" turnuvasına resmî ve özel okullarda görev yapan tüm öğretmenlerimizin katılabilmesine açıktı..

Öğretmenlerimizin yalnızca bir branşta ve takımda yer alabileceği turnuva futsal, basketbol, voleybol ve masa tenisi olmak üzere 4 branşta yapılıyor.

Karasu'da görev yapan öğretmenler Futsal branşında katıldı. Yapılan maçlar sonunda  İlçemiz Öğretmenleri Futsal Takımı Sakarya Birincisi odu.

Öğretmenlerimizi tebrik eder , bölge müsabakalarında başarılar dileriz.

30-10-201930-10-201930-10-201930-10-2019


İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.