SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencimizden İl Birinciliği
3 ve 4 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Sakarya Okul Spor Faaliyetleri Küçükler Yüzme İl Birinciği müsabakalarında İlçemiz Toki Demokrasi Ortaokulu öğrencilerinden Melisa KUYBULU;100 mt sırtüstü branşında İl Birinciliği, 200 mt serbest branşında ve 50 mt sırtüstü branşında İl ikincilikleri dereceleri kazanmıştır. Öğrencimizi ve Karasu Sitil Yüzme Eğitim Merkezi koçu Tunahan ÖZDEMİR' i tebrik ederiz.![Öğrencimizden İl Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2023_05/12111201_Melisa_KUYBULU_YUZME.jpg)