SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Narko Rehber" ve "Narko Anne" Semineri

Karasu Kaymakamlığı tarafından Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonunda iki gün süren "Narko Rehber" ve "Narko Anne" seminerleri düzenlendi. 


Seminerlere İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Ahmet Naci HELVACI, ilçe Protokolü, okullarımızdan idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, okul aile birliği üyelerimiz, kadın öğretmenlerimiz, kadın velilerimiz ve ilçe halkı katılım gösterdi. Seminer kapsamında bağımlılık yapan maddelerin insanda verdiği zararlardan, psikolojik ve fiziksel etkilerinden, kullanımı ile karşılaşılması durumunda yapılması gerekenler konuları hakkında sunulur gerçekleştirildi. Seminerde toplumu bağımlılık yapan zararlı maddelerden koruma çalışmalarına daha etkin destek verebilmeleri amacıyla bilgi aktarıldı ve "Uyuma" isimli telefon uygulamasının önemine dikkat çekildi. Seminerin ardından fotoğraf sergisiyle bağımlılık konusu desteklendi.

 

22-12-202222-12-202222-12-202222-12-2022

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.