NAMIK KEMAL İMAM HATİP ORTAOKULU Z KÜTÜPHANESİNİN AÇILIŞI YAPILDI
![NAMIK KEMAL İMAM HATİP ORTAOKULU Z KÜTÜPHANESİNİN AÇILIŞI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_01/18100132_IMG-20171215-WA0014.jpg)
Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Z Kütüphanesi açılışı 14 Aralık 2017 de Kaymakamımız Aziz MERCAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE, İl Mİlli Eğitim Müdür yardımcımız Engin KAHRAMAN, Belediye Başkan Yardımcısı Savaş SANCAKTAROĞLU , Şube müdürlerimiz, ilçemizde görev yapan okul müdürleri ve davetlilerin katılımı ile yapıldı. Açılışı yapılan 81.250,00 TL maliyetli Z kütüphane ilçemizdeki ilk Z kütüphanedir. Z kütüphanemizde çeşitli kitapların yanı sıra öğrencilerin hoşça vakit geçirebileceği alanlar mevcut olup öğrencilerin internet ihtiyaçlarının giderilebileceği 6 adet bilgisayarda mevcuttur.