SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR PROJESİ
![MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25155407_meslek_lisesi_oYrencileri.jpg)
Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Çok Programlı Anadolu Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezlerinde öğrenim gören öğrencilerin; sahip oldukları millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla ilki 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında düzenlenen "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" i, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında da devam ediyor.