SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" Projesine İlçemiz Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Destek...Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın eşi Sayın Emine ERDOĞAN ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr.Mahmut ÖZER'in başlattığı "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi için İlçemiz Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Teknolojisi Alanı öğrencileri, Sakarya genelindeki 22 kütüphanenin mobilyalarını üreterek hem devlete katkıda bulunuyor hem de aldıkları eğitimi uygulama fırsatı bularak maddi kazanç elde ediyorlar.    

 

Okulumuz üretimlerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Salgın sürecinin başından beri dezenfektan üretimi yapan okulumuz şimdi de mobilya üretimi ile devletimize sağladığı katkılarından dolayı ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. 

 

Okulumuzun ; Mesleki eğitimin amacına uygun olarak döner sermaye çalışmalarına katılmış olmasından dolayı büyük mutluluk duyuyor, Okul İdaresini, Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

09-12-202109-12-202109-12-202109-12-2021

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.