SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZILCIK ORTAOKULUNA TEOG SINAVI ZİYARETİ

KIZILCIK ORTAOKULUNA TEOG SINAVI ZİYARETİ

        23 ve 24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak sekizinci sınıflar teog sınavı öncesinde Kızılcık Ortaokulu tarafından hazırlanan sabah kahvaltısı programında İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil DURSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube müdürü Fikret GÜLDEMİR, Karasu  Belediyesi başkan yardımcıları, Kızılcık Mahalle Muhtarı, Okul Aile Birliği Başkanı, İdareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile birlikte bir araya gelindi. Moral motivasyon çalışmaları kapsamda düzenlenen programı için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil DURSUN okul idaresi ve öğretmenlerine, okul aile birliği başkanı´ na ve programa davet edilip katılan belediye başkan yardımcılarına, mahalle muhtarına, velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür etti.

        Programdan sonra öğretmenler ile bir toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Halil Dursun Kızılcık Ortaokulunda başarının sırrı üzerine samimi ortamda bir görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda başarı ve motivasyon çalışmaları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.