SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARASU ÇOCUK AKADEMİSİ TARAFINDAN İLK ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KARASU ÇOCUK AKADEMİSİ TARAFINDAN İLK ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karasu Meslek Yüksekokulunca ortaklaşa gerçekleştirilen “Karasu Çocuk Akademisi” nin ilk etkinliği 02/06/2016 Perşembe günü gerçekleştirildi. İlçemiz Adatepe Ortaokulu,  Manavpınarı  Ortaokulu, Karapınar Ortaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulundan toplamda 46 öğrenciyle gerçekleştirilen faaliyete ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürleri Ahmedlatif ŞAHİN ve Halil DURSUN, Karasu Meslek  Yüksekokulundan ise turizm programı bölüm başkanı İsmail BİLGİÇLİ, bilgisayar programcılığı bölüm Başkanı Dr. Erdal BÜYÜKBIÇAKCI, muhasebe bölüm başkanı Mesut ÖZENÇ, makine ve kaynak teknolojileri bölüm başkanı Veli ŞIKŞIK ile turizm Bölümü öğretim görevlileri Hikmet GENÇ, Mesut GÜRDAÇLIK ile okutman Mehmet Alper CANTİMAR, Cumhuriyet Ortaokulu müdürü Gökhan KOCABUĞA, Karapınar Ortaokulu müdür yardımcısı Mustafa ÖZCAN, Manavpınarı ortaokulu müdür yardımcısı Musa GÜLDEMİR ve Adatepe Ortaokulu müdürü Ömer ÜNAL katıldı.

Gerçekleştirilen etkinlik Öğretim görevlisi İsmail BİLGİÇLİ ’nin Karasu Meslek Yüksekokulunu tanıtımı ile başladı. İsmail BİLGİÇLİ öğrencilere okulun bölümleri hakkında bilgiler vererek  bölümlerin tanıtımını yaptı. Daha sonra tanıtım ekibi ve öğrenciler Karasu OTEL ’e giderek buradaki departmanların tanıtımı gerçekleştirildi.

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmedlatif ŞAHİN yapılan çalışmalarla ilgili olarak “Etkinlik büyük bir heyecan ile ilk aşamasını başarıyla sonuçlandırmıştır. Etkinliğin öğrencilerimize gelecek meslek hayatlarında yardımcı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

03-06-201603-06-201603-06-201603-06-201603-06-2016İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.