SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARASU ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 4006 TUBİTAK BİLİM FUARI AÇILIŞI YAPILDI
![KARASU ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 4006 TUBİTAK BİLİM FUARI AÇILIŞI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_25121016_img_8614.jpg)
İlçemiz Karasu Atatürk Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen 4006 Tubitak Bilim Fuarı 17-18 Mayıs 2016 tarrihlerinde Karasu Atatürk anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. 4006 Tubitak Bilim fuarının açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÇALIK, Şube müdürlerimiz Halil DURSUN ve Fikret GÜLDEMİR katılımları ile gerçekleştirildi.