SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARADENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ “SENİN EVİN, BENİM EVİM” PROJESİ KAPSAMINDA AİLELER İLE BULUŞUYOR

KARADENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ “SENİN EVİN, BENİM EVİM” PROJESİ KAPSAMINDA AİLELER İLE BULUŞUYOR

KARADENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ “SENİN EVİN, BENİM EVİM” PROJESİ İLE AİLELER İLE BULUŞUYOR

Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mesleki Tanıtım Kulübü ve El Sanatları Teknolojisi öğretmen ve öğrencileri, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek için “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor” adında bir proje hazırladı.

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor Projesi kapsamında İlçemiz Aziziye mahallesinde yaşayan bir aileyi evlerinde ziyaret etti. Ziyarette öncelikle ailenin  ihtiyaçları tespit edildi. Bu tespitler doğrultusunda ‘Senin Evin, Benim Evim’ projesi kapsamında Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mesleki Tanıtım Kulübü ve El Sanatları Teknolojisi öğretmenleri Ayşe ÇETİN, Ayşe KESKİN, Emel HATİPOĞULLARI ve öğrencileri okuldan topladıkları yardımlar ile aileye maddi ve manevi yardımda bulundular.

Ayrıca öğrenci velilerinden Elif Asan Hanım’ın öncülüğünde ilçedeki gönüllü esnafların yardımı ile aileye koltuk takımı, yatak, baza, yorgan, halı, yatak örtüsü, sehpa takımı ve mutfak araç gereçleri temin edildi.

 13-04-201913-04-201913-04-2019

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.