SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP OKULLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

İMAM HATİP OKULLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

 

 

 

 İmam Hatip Okulları Tanıtımı çerçevesinde, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlükleri tarafından İlçemiz Tüm Ortaokul Rehber Öğretmenlerine, Ortaokullarda eğitim veren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine, ilçemiz müftülüğüne bağlı Din Görevlileri ve Kur'an Kursu öğreticilerine yönelik olarak 16.05.2019 Perşembe günü saat:14:45 'te Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Konferans salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Sayın Ömer AYDIN, İlçe Müftüsü Sayın Mustafa AYDIN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Fikret GÜLDEMİR katıldı. Toplantıda İmam Hatip Okulları idarecileri tarafından okullarının tanıtımı yapıldı. Ardından öğrencilerin öğrenimlerinin  devamında İmam Hatip Okullarını  tercih etmeleri  için yapılması gereken çalışmalarla ilgili soru cevap şeklinde devam eden toplantı, okullardaki eğitimin daha da üst seviyelere çıkması dilekleriyle sona erdi.

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.