SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YARIYIL TATİLİ KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YARIYIL TATİLİ KARNE MESAJI

 

       Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

       Bir Eğitim-Öğretim Yılını daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Geleceğimizin gerçek sahibi ve teminatı olan sevgili öğrencilerimiz bugün yarıyılın değerlendirmesi olan karnelerini aldılar.

       Bazı öğrencilerimizin başarılı olmalarına karşın bazılarının da karnelerinde zayıf notların olması doğaldır. Öğrencilerimizin notları ne olursa olsun, çalıştıkları takdirde başarılı olacakları gerçeğini unutmamaları gerekir. Hayatın her döneminde her alanda başarılı olmak için kendinize inanmanız ve çalışmanız gerekmektedir.

       Değerli velilerimiz çocuklarımızın başarılı olduğu kadar başarısızlıklarına da bir o kadar sahip çıkmalıyız. Şunu unutmamak gerekir ki, cesareti kırılmış, özgüveni zedelenmiş bir çocuğun yaşadığı psikoloji, telafisi mümkün olan karne notlarından daha elzemdir.

       Bu duygu ve düşüncelerle, başta öğrencilerimiz olmak üzere değerli yönetici, öğretmen ve velilerimize huzurlu ve sağlıklı yarıyıl tatili geçirmeleri dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                            Ahmedlatif ŞAHİN

                                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.