SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin TURHAN'dan Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin TURHAN'dan Öğretmenler Günü Mesajı

 

        Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım; "Dünyanın her yerinde öğretmenler toplumun en fedakâr ve en saygıdeğer unsurlarıdır. (Atatürk) Sizler, en zor şartlarda dahi ülkemizin her köşesine bilimin, eğitimin, öğretimin güneşi oldunuz ve bu memleketin her bir karışını ışığınızla aydınlattınız. Sizler, fedakarlıkların en büyüğünü gösterirken, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip bu uğurda yılmadınız, usanmadınız, gayret ettiniz.

       Dünya ve ülkemizde etkisini sürdüren pandemi nedeniyle gerek okullarımızda gerekse uzaktan eğitim sürecinde eğitim hizmetlerimizin aksamaması için yaptığınız gayretli çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyor, bütün eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Uzaktan eğitim yolculuğunda öğretmenlerimizin en büyük destekçisi olan, öğrenciyi bilen, yönlendiren ve tamamlayıcı bir unsur olarak yardım eden ve yanında olan velilerimize, Covid-19 salgını süresince deneyimlerinden yola çıkarak her şart ve koşulda öğrencisinin iyi, mutlu, güvende ve başarılı olma halini önceliklendiren ve kendini buna adamış öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere bir kez daha öğretmenliğin bir fedakârlık mesleği olduğunu gösterdiniz. Bir öğretmen olarak bu mesleği yapmaktan ve sizlerle meslektaş olmaktan gurur duyuyorum.

         Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, edebiyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, Öğretmenler gününüzü kutluyor, hepinize saygılar sunuyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Çetin TURHAN

                                                                                                                                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.