SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇETİN TURHAN'DAN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇETİN TURHAN'DAN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Velilerimiz ve Sevgili öğrenciler;

2019 yılı Mart ayından bugüne çoğunlukla uzaktan eğitim ile devam eden süreç, yaz tatili sonrasında anasınıflarımız ve birinci sınıf öğrencilerimiz için uyum eğitimleri kapsamında 1-3 Eylül tarihleri arasında yüz yüze eğitimle tamamlanmıştır.  6 Eylül itibariyle de tüm eğitim kademelerinde yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu sizlerle birlikte bende yaşıyorum.

Öncelikle yeni bir heyecanla başlayan 2021-2022 eğitim eğretim yılının ülkemiz, çocuklarımız, eğitim camiamız, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum. 

Ülkemizin yarınlarını emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımız ile okullarımızın arasındaki hasret artık bitti. Onları yeniden eğitim ortamlarında görmek, okullarımızda çocuk seslerini duymak, velilerimiz kadar bizleri de son derece heyecanlandırıyor.

Yüz yüze eğitimin devamlılığını sağlamak hem de geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı mekanlarda eğitimlerini sürdürmelerini sağlamak için teknik donanımlarla Covid-19 salgın tedbirleri kapsamında yoğun bir çalışma okullarımızda sürdürülmektedir.  Bu çerçevede büyük bir özveri ile kutsal görevlerini icra eden saygıdeğer öğretmenlerimizin rehberliğinde eğitimin tüm bileşenlerinin el birliği içerisinde hareket edeceklerine ve velilerimizin de üzerlerine düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirme gayreti içerisinde olacaklarına yürekten inanıyorum.

Bugünümüzü ve yarınlarımızı imar ederek daha müreffeh kılmak adına sevgiyle, merhametle ve fedakârlıkla hep birlikte yürüttüğümüz çalışmalar ve emek çok değerlidir. Eğitim; her şartta, her zaman, hayatımızda öncelikli bir yere sahiptir. Hiç şüphesiz öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmesi siz değerli velilerimiz ve okullarımızın gayretleriyle doğrudan bağlantılıdır.  "Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye" için yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.