SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇETİN TURHAN'DAN YARI YIL TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇETİN TURHAN'DAN YARI YIL TATİL MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Değerli meslektaşlarım, Saygıdeğer veliler Bir bütünün parçaları olan öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiası olarak bir dönemi daha geride bırakmış bulunuyoruz. Hepimiz biliyoruz ki salgın süreci eğitim öğretim faaliyetlerinin sürdürülmesinde daha fazla emek, fedakarlık ve sabır isteyen bir süreç oldu. Değerli Meslektaşlarım; dönem boyunca gözlemlediğim üzere, öğrencilerimizi yetiştirmek için yenilikçi düşünceleri, buluşları bir araya getirerek farkındalık üreten çalışmalar yaptınız, vizyon geliştiren projeler geliştirdiniz, kendinizi geliştirmek için eğitimlere katıldınız, cesareti ve özgüveni geliştiren ortamlar ile öğrencilerimize ilham oldunuz, manevi olarak desteğinizi hiçbir zaman esirgemediniz, özverili bir şekilde dönemi en güzel şekilde tamamladınız.Emeği geçen herkesi çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, gayretlerinin devamını diliyorum.

Sevgili öğrenciler dolu dolu bir dönemi daha geride bıraktınız. Derslerinizde gösterdiğiniz başarı ve çabanın devamını diliyorum. Almış olduğunuz bu eğitimin; iyi bir insan olmanız için verildiğini, ahlaktan yoksun bir ilmin size de, çevrenize de faydası olmayacağını unutmayınız. Sizlere düşen erdemli, iyi bir insan olmaktır. Bu güzel amaç uğruna her gün gelişerek emekleri boşa çıkarmayacağınıza inanıyor, hepinize neşe dolu, Sağlıkla, mutlulukla geçireceğiniz, çokca dinlenip kendinizi geliştireceğiniz bir tatil diliyorum. Salgın tedbirlerine uyarak 2.dönem sizleri okullarda karşılamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.