SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET ÇALIK ´IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET ÇALIK ´IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

 

Yarınların güvencesi olan sevgili öğrencilerim, Her fidanı sevgiyle büyüten fedakâr öğretmen arkadaşlarım, değerli karasu halkı Bu gün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümüne ulaşmanın heyecanıyla; kavuşmuş olduğumuz bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı daha sevinç ve coşkuyla kutluyoruz. 

Cumhuriyete giden en önemli adımlardan biri Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış günüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu günü, geleceğimizin teminatı olan siz çocuklara bayram olarak hediye etmiştir. Çünkü çocuklar bir toplumun yarınları ve geleceğidir. 

     Sevgili Öğrenciler:

     Türkiye Büyük Millet Meclisi, millet iradesinden aldığı gücü, üstlendiği ağır sorumluluğu, onurlu ve şerefli görevi İlk Meclisin açılışından bu güne kadar yerine getirmiş ve bundan sonra da getirmeye devam edecektir.

     Geleceğimizin teminatı, yarınlarımız olarak gördüğümüz siz çocuklarımızın; donanımlı, bilgi birikimine sahip, teknolojiyi iyi kullanan, bilgiye ulaşmanın yanında bilgi üretme becerisine sahip, soran sorgulayan  gençler olarak yetişmeniz en önemli beklentimizdir. 

     Sizlere güvendiğimizi, hepinizi çok sevdiğimizi ve siz sevgili çocuklarımızın en iyi şartlar altında kaliteli bir eğitim almanızı, güven içerisinde yarınlara hazırlanmanızı ve tüm imkânları sizler için kullandığımızı  bilmenizi istiyoruz.  

     Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, Ebediyet yolculuğuna yiğitçe çıkan aziz şehitlerimizi, şükran, minnet ve rahmetle anıyorum.      

      Bu duygularla 23 Nisan ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramınızı  kutluyor, saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

 

                                                                                                                  Mehmet ÇALIK

 

                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.