SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karasu Yazarlık Atölyesine Bu Hafta "Fahri TUNA" Konuk Oldu

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Karasu Yazarlık Atölyesi'nin bu haftaki konuğu Türkiye Yazarlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı, Yazar Fahri TUNA.  
Karasu Yazarlık Atölyesine Bu Hafta

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni / Yazar Arzu ÖZDEMİR ve Sezi Eratik Ortaokulu Türkçe Öğretmeni/Yazar Burcu AKSU tarafından yürütülen yazarlık atölyesinde bu haftanın konuğu Türkiye Yazarlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı, Deneme ve Portre Yazarı Fahri TUNA oldu.

 

Programın ilk bölümünde ilçemiz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Cafer Erdoğan başkanlığında bir panel yapıldı. Panelistlerden ilçemiz matematik öğretmeni Sıla Özgen, Kırklanmış Porteler'de Kadın Olgusu temalı bir sunum yaptı. Burcu Aksu, karakter analizleri üzerine konuştu. Arzu Özdemir ise genel olarak kitabın içeriğinden bahsetti. Panel başkanı Cafer Erdoğan, diğer kitapları üzerinde durarak ilerleyen zamanlarda Fahri Tuna'nın Türk edebiyatı için nasıl bir katkıda bulunduğunun daha çok anlaşılacağını dile getirdi.

Programın ikinci bölümünde katılımcılar Tuna'ya merak ettikleri soruları yöneltti.

 

İlçemizde yazarlık Atölyesi başlamasına öncülük eden kıymetli hocamız Fahri TUNA' ya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Özel Bürodan Fatma Betül Gökhan çiçek takdiminde bulundu.

 

11-01-202311-01-202311-01-202311-01-202311-01-2023

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.