SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
STÜDYOMUZ HAZIR...
![STÜDYOMUZ HAZIR...](/meb_iys_dosyalar/2021_12/06122825_STUDYO_1.jpg)
İlçemiz Stüdyosu Açıldı... Eğitim-öğretim çalışmaları, sosyal-kültürel faaliyetler ve daha birçok etkinlik için stüdyomuz hazır. Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu içinde yer alan stüdyomuz; Müdürlüğümüz taradından yapılacak canlı yayın programları, uzaktan eğitim programları için @karasuilçemillieğitimmüdürlüğü instagram adresimizi ve yotube kanalımızı takip edebilirsiniz. İlçemize, eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun.
![06-12-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_12/k_06123149_photo_2021-12-06_12-27-41.jpg)
![06-12-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_12/k_06123145_photo_2021-12-06_12-27-28.jpg)
![06-12-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_12/k_06123143_photo_2021-12-06_12-27-17.jpg)
![06-12-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_12/k_06122825_STUDYO_1.jpg)