SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Brüksel Merkezli "Korfball for Gender Equality" (Kadın ve Erkek Eşitliği için Korfball) isimli Erasmus+ Spor Projesi

Brüksel Merkezli

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen "Korfball for Gender Equality" (Kadın ve Erkek Eşitliği için Korfball)  isimli Erasmus+ Spor Projesi  İlçemiz Yuvalıdere Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Elif KAYHAN ve Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ersel AYDIN tarafından yürütülmektedir.

          "Korfball for Gender Equality" (Kadın ve Erkek Eşitliği için Korfball)  isimli Erasmus+ Spor Projesi'nde ise bir köy okulumuzda Korfball sahası oluşturarak öğrencilerimiz ve velilerimiz Korfball etkinliğine dahil edilecek ve Korfball sporunu bir araç olarak kullanarak kadın erkek arasındaki eşitliğin vurgulanması hedeflenmektedir. Toplantı sırasında proje etkinlikleri tanıtılıp proje aktivite planı oluşturulmuştur. Şu anda projemizin uygulamasına kadın erkek eşitliği hakkında veri toplamakla devam ediyoruz. Tüm ortaklarla beraber projemizin toplumuzda büyük bir etki yapacağına inanıyoruz ve büyük bir heyecanla proje faaliyetlerimize devam ediyoruz.

     

 

11-06-202111-06-202111-06-2021

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.