SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
1-7 MAYIS KARAYOLLARI TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ
![1-7 MAYIS KARAYOLLARI TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2021_05/14004036_photo_2021-05-14_00-38-35.jpg)
01-07 Mayıs KarayollarI Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında ilçemiz okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine Trafik Polis Memuru Cüneyt YELİŞDAĞ tarafından "Temel Trafik Eğitimi " Zoom uygulaması üzerinden verildi. 300 öğrencinin katıldığı eğitimde , Polis Memuru Cüneyt Bey öğrencilerden gelen soruları da cevapladı.