SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Maske Üretmeye Devam ediyor

Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Maske Üretmeye Devam ediyor

  Meslek Liselerimiz bu pandemi günlerinde ürettikleri ile çevrenin takdirini kazanmaya devam ediyorlar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet Durmuş Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Okul müdürü Sayın Canan Başaran'dan bilgi aldı. İl Müdürü Sayın Fazilet Durmuş emeği geçenlere teşekkür etti. 

Okul Müdürü Sayın Canan Başaran ziyaret ile ilgili olarak ; "Bugün itibariyle tam 769 bin 271. tek kullanımlık cerrahi maskemizi üretmiş bulunmaktayız Bu zorlu süreçte bizi hiç yalnız bırakmayan ve bugün de okulumuzu ziyaret ederek bize güç veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet Durmuş Hanımefendi başta olmak üzere İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sedat Bezci Beyefendi ile ilimize atanan Şube Müdürümüz Sayın Pınar Bulut Hanımefendiye,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Turhan Beyefendi ile ilçe Şube Müdürümüz Sayın Ahmedlatif Şahin Beyefendi'ye, Okulumuzda canla başla çalışan personellerimizden,  hizmetlilerimize idarecilerimizden öğretmen ve öğrencilerimize kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Tabii ki 17 Marttan itibaren bize anlayış ve destek olan eş ve çocuklarımızı da unutmuyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Şimdi sıra

 -Yıkanılabilir Maske

 -Yıkanılabilir Çocuk Maskesi

 -Tek kullanımlık yatak çarşafı

 -Tek kullanımlık sedye örtüsünde. Evet Meslek Lisesi Memleket Meselesidir. Biz sürekli olarak çalışmaya ve  üretmeye aşığız"dedi.

 

02-07-202002-07-202002-07-2020

 

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.