SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşim Gültekin'e Veda Yemeği

Yeşim Gültekin'e Veda Yemeği

Kurumumuzda 2016 yılından beri Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni" olarak çalışan Yeşim Gültekin'in Kocaeli ? Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıktı.

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli,  tayini çıkan Yeşim Gültekin onuruna bir veda yemeği düzenledi. Yemeğe başta İlçe Milli Eğiti Müdürü Çetin Turhan olmak üzere Şube Müdürü Ahmedlatif Şahin ve kurum personeli katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ;" İşinde çalışkan ve  gayretli, dairemizde işlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasına önem veren bir arkadaşımızın aramızdan ayrılacak olması bizi üzmüştür. Kurumumuzda çalıştığınız süre içinde yaptığınız başarılı çalışmalardan ve yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinizde sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." dedi.

Uzun yıllardır birlikte çalıştığı arkadaşlarından ayrılacak olan Yeşim Gültekin'in duygusal anlar yaşadığı, zaman zaman gözlerinin dolduğu görüldü. Arkadaşlarının hazırladıkları veda yemeği için teşekkür etti.

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan,  Yeşim Gültekin'e göstermiş olduğu başarılardan ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket takdim etti.

12-06-201912-06-201912-06-2019

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.