SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİT HASAN KELEŞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´ NDEN 2 BİRİNCİLİK BİRDEN
![ŞEHİT HASAN KELEŞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´ NDEN 2 BİRİNCİLİK BİRDEN](/meb_iys_dosyalar/2018_04/17111237_20180415_175851.jpg)
Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesince düzenlenen 2. Sakarya Gençlik Çalıştayında Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çevre ve Şehircilik ile Kültür ve Sanat komitesinde en başarılı okul olarak 2 birincilik birden aldı. Çalıştayda Çevre ve Şehircilik alanında öğrencimiz Ceyda Can AYKAN, Kültür ve Sanat alanında öğrencimiz Mihriban DENİZHAN katıldığı alanlarda birincilik elde etmişlerdir.