SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK SINAV KAYGISI VE BAŞ ETME YOLLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ
![12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK SINAV KAYGISI VE BAŞ ETME YOLLARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_11/09112402_IMG-20171109-WA0004.jpg)
Müdürlüğümüzce ilçemizde 12. sınıf öğrencilerine yönelik Gazi Üniversitenden Doçent Doktor Mahmut ÇİTİL, Sosyal Hizmetler Uzmanı İsmail ÖRS ve Özel Eğitim Uzmanı Hüseyin YUSUF KANTARCILAR´ın katılımı ile İlçemiz Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Konferans Salonunda sınav kaygısı ve baş etme yolları konulu seminer düzenlendi.