SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-Twinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiket Ödülü alan Okullarımıza ve Öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin TURHAN belgelerini takdim etti.
![e-Twinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiket Ödülü alan Okullarımıza ve Öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin TURHAN belgelerini takdim etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_07/22170453_photo_2022-07-22_17-02-22.jpg)
17 Haziran Cuma günü İlçemizde e-Twinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiket Ödülü alan Okullarımıza ve Öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin TURHAN belgelerini takdim etti. Okullarımızı ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.