SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZ AKADEMİ YOLUNDA

ÇOCUKLARIMIZ   AKADEMİ YOLUNDA

İlçemizde eğitim –öğretim gören öğrencilerimizin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmasını sağlamak, öğrencilerimizin  üniversite öğrencileriyle buluşmasını gerçekleştirmek, üniversitedeki abi ve ablalarıyla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmalarını sağlamak ve nihayetinde ilçemiz öğrencilerinin geleceğe dair pusula taşlarını oluşturmak amacıyla Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karasu Meslek Yüksek Okulu tarafından 20.05.2016 tarihinde imzalanan protokolle “ Karasu Çocuk Akademisi” projesini ortaklaşa olarak hayata geçirmiş bulunmaktayız.

              İki yıl boyunca sürecek projede ,özellikle okullarımız 8. Sınıf öğrencilerinin Üniversitemizi ve bölümlerini tanımalarının sağlanması, çocuklarımızın geleceğine yön vermek ve kariyer planlarını oluşturmalarına katkı sağlamak amacıyla Üniversitemiz Öğretim Görevlileri tarafından öğrencilerimize seminer ve konferanslar verilmesi, ulusal , uluslararası ve şehir içi bilgi ve görgü kurallarının artırımına yönelik geziler düzenlenmesi planlanmıştır.

             Proje ile ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÇALIK Projenin faaliyete geçirilmesinde emeği geçen başta Karasu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doçent Doktor  Zafer TATLI Beyefendi’  olmak üzere , Üniversite hocalarımıza  ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize teşekkür eder, İlçemizin değerli öğretmen ve öğrencilerimizin projeden en üst seviyede yararlanmalarını temenni ederek ,hayırlara vesile olmasını diliyorum, temennilerinde bulundu.

25-05-2016


İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.