SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anket Formları GÜNLÜDÜR

  Anket Formları GÜNLÜDÜR

Tüm Okul Kurum Müdürlerimizin Dikkatine;

 

              İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce “Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Arttırma Projesi” kapsamında, İlçemizde öğrenim gören öğrencilerimizin “Gelişim düzeylerinin ve yeteneklerinin altında başarı göstermelerinin” nedenlerini incelemek ve risk faktörlerinin ortaya çıkarılmasını sağlamak amacıyla “Araştırma Anketi” düzenlenmiştir.

              Anket, İlkokullarda sadece 4. Sınıf, Ortaokullarda 5,6,7 ve 8. Sınıf, Liselerde ise 9,10,11 ve 12. Sınıflara uygulanacak olup; Ek-1 formu ilgili sınıf öğretmeni tarafından, Ek-2 ise Okul Müdürlüğü tarafından Ek-1 verilerine göre doldurulacaktır. Ek-3 Formları Excel ortamında doldurulacak olup; Ek-1 Formları okulda oluşturulacak anket dosyasında saklanacaktır.

               Ek-2 Formları her sınıf düzeyi için ayrı ayrı (4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf, 9. Sınıf, 10. Sınıf, 11. Sınıf, 12. Sınıf) doldurulup, ıslak imza ile Ek-3 Formu ise Flash Bellek ile 11/01/2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi Şefi Mehmet POLAT’a elden teslim edilecektir.

      İyi Çalışmalar…

 

 

                                                                                                          Ahmedlatif ŞAHİN

 

                                                                                                             Şube Müdürü

 

Form İçin Tıklayın

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.