SAKARYA
KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
49. TUBİTAK LİSELER ARASI PROJE YARIŞMASINDAN BİRİNCİLİKLE DÖNDÜLER
![49. TUBİTAK LİSELER ARASI PROJE YARIŞMASINDAN BİRİNCİLİKLE DÖNDÜLER](/meb_iys_dosyalar/2018_04/24100703_tubitak_2.jpg)
2018 Finali Antalya ilinde ydüzenlenen 49. TUBİTAK Liseler Arası Proje yarışmasında Sosyoloji Projeleri kategorisinde İlçemiz Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesinin "Avusturya´da Yaşayan İkinci Kuşak Türklerin Sosyal Dışlanmışlık Düzeyinin Sosyolojik analizi (Inssbruck-Reutte Örneği) " konulu projesi Türkiye Birinciliğine seçilmiştir. Projede emeği geçen başta okulumuz tarih öğretmeni Barış ÖNGER olmak üzere öğrencimiz Gökçen SARIOĞLU ile emeği geçen yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.