SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması

47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması

   TÜBİTAK - Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve amacı genç beyinleri düşünmeye, gözlem yapmaya, merak etmeye, merak ettiklerini araştırmaya teşvik etmek olan Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması her yıl düzenlenmektedir.

 

 

    Bu yıl 47.si düzenlenecek olan söz konusu yarışmanın başvuru işlemleri 05.01.2016 tarihinde başlamış olup, 18.01.2016 tarihine kadar devam edecektir. Yarışma bölge sergisi ve final sergisi olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Yarışma bölge sergisi, on iki bölge merkezinde 22-25 Mart 2016 tarihinde eş zamanlı olarak düzenlenecektir. Final sergisinin ise 2-6 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. Yarışmayla ilgili detaylı bilgilere http://tubitak.gov.tr/tr/yarismalar/icerik-arastirma-projeleri-yarismasi internet adresinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca söz konusu yarışmanın ilanı ve 12 bölge merkezinde yarışmanın yürütülmesinden sorumlu olan bölge koordinatörlerimizin iletişim bilgileri ekte sunulmuştur.

 

 

 

Dosyaları indirmek için tıklayın

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.