SAKARYA KARASU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bağımsızlık yolunda attığı ilk adım olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Çelenk Sunma Töreni İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Ahmet Naci HELAVACI, Belediye Başkanımız Sayın İshak SARI, Başsavcımız Sayın Haluk ÇINARBAY, İlçe Protokolü , Gazilerimiz,  kurum müdürlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Çelenk sunma töreni öncesinde İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Ahmet Naci HELAVACI öğrencilerimizin bayramlarını kutladı.

Çelenk sunma töreni sunuculuğunu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Gökçe ÇELİK yaptı.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelengi, Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Arapça Öğretmeni Eda GENÇ ve Yalı İlkokulu Özel Eğitim Öğretmeni İsmail Toprak'ın taşıması ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin TURHAN tarafından Atatürk Anıtına sunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Anasınıfı öğrencileri eşlik ettiler. 

Tören komutanı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammed Emin AKÇAY komutu ile bir dakikalık Saygı Duruşu ve ardından Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Caner YERLİ yönetiminde İstiklal Marşımız okundu. Çelenk Sunma Töreni sona erdi. Programa İlçe Stadyumunda yapılacak olan kutlama töreni ile devam edildi.

 

05-07-202205-07-202205-07-202205-07-202205-07-2022

İncilli Mahallesi Plaj Caddesi Hükumet Konağı Kat 4 54500 KARASU/SAKARYA - 0264 718 11 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.